Warsztat z Karo

Kochana Kobieto

Zapraszam Cię do udziału w niezwykłej rozwojowej podróży dedykowanej Twojemu Życiu Seksualnemu.

Ten warsztat to intensywna, indywidualna praca warsztatowa na żywo, w kameralnej grupie oparta o to, co aktualnie się dzieje w Twoim życiu seksualnym. Tylko 6 miejsc w grupie! Tylko 3 terminy w 2020 roku!

Program warsztatu będzie skrojony na miarę dla uczestniczek.
Nasze spotkanie poprzedzą rozmowy indywidualne z każdą z Was.

KARO_LOGO

CO TO BĘDZIE ZA PODRÓŻ ?

2spędzisz  3 intensywne dni w bezpiecznej przestrzeni, dedykowanej poszerzaniu świadomości w obszarze seksualności, prowadzona przez Karo Akabal, założycielkę Sex & Love School 

2

poznasz narzędzia i praktyki do osobistego rozwoju w obszarze seksualności i intymnych relacji

2doświadczysz indywidualnej pracy coachingowej z Karo ze wsparciem grupy

2

program warsztatu będzie przygotowany specjalnie dla tej grupy, na podstawie przeprowadzonych wcześniej indywidualnych rozmów

WIĘCEJ

2

Sesja indywidualna przed warsztatem

Program warsztatu tworzony jest na podstawie indywidualnych, telefonicznych sesji z zapisanymi Kobietami kilka tygodni przed warsztatem tak, aby rzeczywiście był „uszyty na miarę”. Przed rozmową nie musisz wiedzieć, czego dokładnie potrzebujesz od warsztatu. To moją rolą jest pomóc Ci odnaleźć i nazwać to, co dla Ciebie ważne.

2

Warsztaty odbywają się w komfortowym apartamencie w centrum Warszawy dostępnym tylko dla naszej grupy. Do dyspozycji mamy salon, kuchnię i łazienkę.

2

Nasze spotkanie zaczynamy w piątek o godz. 18.00

Pierwszy wieczór to czas na poznanie się i przedstawienie tematów, które każda z uczestniczek przyniosła na warsztat. To czas zawiązania grupy, ustalenie zasad wspólnej pracy oraz zbudowanie zaufania. W piątek jesteśmy razem do ok. 21.30

2

W sobotę pracujemy od 10.00 do 20.00 i 1,5 godzinną przerwą na obiad „na mieście” i kilkoma krótkimi przerwami w trakcie.

W tym dniu każda z kobiet ma gwarancję indywidualnej pracy ze mną przy udziale całej grupy. Tą formę indywidualnej pracy w grupie nazywam Kręgiem Procesowym.

Zazwyczaj indywidualna praca przechodzi płynnie w ćwiczenie lub praktykę dla całej grupy, ponieważ często poruszane tematy są ważne również dla innych uczestniczek. W ten sposób zaadresowanych i zaopiekowanych może być wiele obszarów.

2

W niedzielę zaczynamy o godz. 10.00 i kończymy o 17.00 z godzinną przerwą obiadową.

W tym dniu również mogą odbywać się Kręgi Procesowe, głównie z intencją domykania oraz tworzenia strategii na przyszłość.

2

W tym warsztacie można brać udział wielokrotnie.

Odbywają się one kilka razy w ciągu roku, za każdym razem w nowej grupie i z nowymi, osobistymi tematami.

OBSZARY EKSPLORACJI?

2nauka praktyk pogłębiających kontakt z własną, indywidualną, erotyczną naturą i oswajających pożądanie

2odkrywanie i transformowanie przekonań, które stoją na drodze do spełnienia

2

odzyskiwanie kontaktu z własnym seksualnym ciałem, powiększanie jego potencjału do przyjmowania przyjemności

2udrożnianie orgazmicznych kanałów w ciele poprzez pracę z emocjami, ciałem i energią

2powiększanie swobody w poruszaniu tematu seksualności w kontaktach intymnych i wyrażaniu swoich potrzeb w tym obszarze

2budowanie relacji wspierających bezpieczne życie w pełnym kontakcie z seksualnością

METODY PRACY

2praca coachingowa

2praca z ciałem i energią

2 proces terapeutyczny

2medytacja, praca ze świadomością i cieniem

2ruch, masaż, śpiew, rytuały

2proces grupowy

DLA KOGO JEST TA PODRÓŻ?

2dla Kobiet na każdym etapie podróży rozwojowej, które są otwarte na eksplorację nowych obszarów, a ich stan zdrowia pozwala na przekraczanie strefy komfortu 

2dla Kobiet o każdym światopoglądzie i wyznającym dowolną religię, które są otwarte na spotkanie z różnorodnością postaw wobec seksualności

2dla Kobiet, które są gotowe zaangażować się w pełni w 3 dniowy warsztat na żywo (konieczna jest obecność na całości warsztatu) 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

⇒ TERMINY w 2020 roku:

♥ 7 – 9  luty 2020  (Warszawa) 

♥ 5 – 7 czerwca 2020 (Warszawa)

♥ 18 – 20 września 2020 (Warszawa)

Można się zapisywać!

 

⇒ KOSZT

♥  1750 PLN (dojazd, noclegi i wyżywienie we własnym zakresie)

♥ dla kobiet powtarzających warsztat – 1450 PLN

⇒ WARUNKI UCZESTNICTWA

♥ Zgłoszenie na maila: karo@akabal.pl

♥ Wpłata zadatku 750 zł gwarantuje rezerwację miejsca

♥ Wpłata reszty kwoty 14 dni przed warsztatem

♥ W wypadku rezygnacji z udziału później niż 60 dni przed warsztatem zadatek bądź wpłata jest zwracana w całości, po tym terminie zadatek jest bezzwrotny, chyba że zwolnione miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej lub polecona przez osobę rezygnującą

ZAINTERESOWANA?

Napisz do mnie i zarezerwuj swoje miejsce.

Masz pytanie?

Pisz śmiało!

O MNIE:

o Karo Akabal, prowadzącej kurs:

Założycielka, dyrektorka i główna prowadząca Sex & Love School - szkoły online i społeczności Kobiet, które chcą zmieniać świat poprzez uzdrowienie seksualności.
Autorka 12 modułowego programu rozwojowego będącego szkieletem Szkoły, przewodniczka po świecie Erosa i terapeutka seksualności. Z wykształcenia sex coach (Sex Coach Professional Training/Sex Coach U), trenerka komunikacji intymnej (Szkoła Trenerów Komunikacji opartej na Empatii/Szkoła Trenerów przy Dojrzewalni Róż) i facylitator uzdrawiających procesów grupowych (Collective and Transgenerational Trauma Integration Training/Pocket Project Thomas Hubl).
Promuje ideę pracy w Kręgu, który jest dla niej narzędziem do budowania wspólnoty, rozwiązywania konfliktów, uzdrawiania głębokich zranień, osobistych i kolektywnych oraz osobistego wzrostu.
Aktywistka zaangażowana w wiele międzynarodowych projektów na rzecz pokoju na świecie. Kobieta seksualna, matka i babcia.

KARO_LOGO

CZĘSTE PYTANIA

W programie warsztatu jest przewidziana praca z ciałem. Odsłonięcie ciała może się pojawić, jako opcjonalna część praktyki lub ćwiczenia, ale w żadnym wypadku nie będzie konieczne. Ważnym elementem naszej podrózy jest odkrywanie własnych granic, swojego TAK i swojego NIE. Dlatego będę Was zachęcać do poszukiwania zgody na angazowanie się w kolejne ćwiczenia głęboko w sobie.

Ten warsztat to idealne miejsce zarówno dla kobiet w związkach, jak i singielek. Każda z nas jest seksualną istotą od narodzin do śmierci i 24 godziny na dobę. W szkole przede wszystkim uczymy się tego, jak świadomie kreować życie seksualne, jakiego pragniemy. A podstawą do tego jest poznanie siebie i swojej seksualności.

Program warsztatu oraz  struktura naszego kręgu są zaprojektowane tak, aby  jak najłagodniej, bezpiecznie ale równocześnie skutecznie odkrywać zacienione obszary w naszej seksualności. Podczas naszej podróży możesz jednak dotknąć bolesnych miejsc, szczególnie jeśli w swoim życiu doświadczyłaś przemocy i/lub nadużyć w obszarze seksualności. Jeśli tak się stanie, wsparcie, jakie możesz otrzymać w tym programie może okazać się niewystarczające. W takiej sytuacji będę Ci rekomendować sięgniecie po wsparcie terapeutyczne. 

Stan zdrowia pozwalający na przekraczanie strefy komfortu to gotowość to spotkania się z niekomfortowymi emocjami, które mogą się pojawić w takiej pracy.

Jeśli masz wątpliwości – napisz do mnie.

Jeśli jesteś obecnie w terapii – skonsultuj  ze swoim terapeutą/terapeutką pomysł uczestnictwa w warsztacie.

Szybki kontakt

Obiecuję odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe!

Wysyłanie

©2021 KARO Akabal

Cieszę się, że zajrzałaś do Sex&Love School!

Mam nadzieję, że się tam spotkamy.

A teraz mam prezent dla Ciebie

ebook #chcemisię

Pobierz do ZA DARMO

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?